Usługi:
Audyty i testyUsługi eksperckieSzkoleniaZarządzanie projektami
Szkolenia

Ważnym elementem zapewnienia bezpieczeństwa informacji w firmie jest ciągłe podnoszenie świadomości pracowników. Pracownicy muszą rozumieć zagrożenia, na jakie są narażone informacje, systemy informatyczne oraz oni sami i muszą umieć z nimi postępować w sposób właściwy. Regularne szkolenia, zarówno dla szeregowych pracowników, jak i kadry zarządzającej są więc istotnym czynnikiem utrzymania na właściwym poziomie bezpieczeństwa w firmie oraz zwiększania wydajności pracy.

Oferujemy szkolenia standardowe, prowadzone według opracowanego przez nas programu. Prowadzimy także szkolenia wg programu przygotowanego na zamówienie, uwzględniającego specyfikę Klienta.

Szkolenia przeprowadzamy w siedzibie Klienta lub na życzenie Klienta, w lokalizacji zewnętrznej. Oprócz trenerów, którzy są wysokiej klasy specjalistami-praktykami, oferujemy również atrakcyjną cenę, która jest uzależniona od ilości kursantów.

Jeżeli macie Państwo inne potrzeby szkoleniowe, prosimy o kontakt a zaproponujemy szkolenia, które dopasowane będą do Państwa oczekiwań i zakresu kompetencji pracowników. Współpracujemy z trenerami, których kompetencje pokrywają szerokie dziedziny wiedzy zarówno w obszarze IT, jak i zarządzania.