Rozwiązania:
Oferowane rozwiązania:Zaawansowana ochrona informacji- Websense Triton- Ochrona WWW- Ochrona poczty- Ochrona informacji- Pobierz WebsenseKlasyfikowanie informacji- Boldon JamesAnaliza logów- Splunk- WebSpyZarządzanie hasłami- FastPassCiągłość działania- Menedżer Planów KryzysowychBezpieczne przechowywanie i przesyłanie danych- UseCrypt- proCertumFormOchrona przed atakiem- CounterTack Sentinel- Damballa FailsafeBezpieczeństwo sieci- FireMonZarządzanie i bezpieczeństwo urządzeń mobilnych (MDM)- MobileIronBezpieczeństwo SAP
FastPass

FastPass Enterprise to kompletne, bezpieczne rozwiązanie techniczne pozwalające organizacjom na skuteczne wdrożenie samoobsługi dla problemów z hasłami w systemach informatycznych.

FastPass pozwala nie tylko na odciążenie operatorów HelpDesk/ServiceDesk od żmudnej i czasochłonnej obsługi zgłoszeń polegających na odblokowaniu zablokowanych kont, resetowaniu zapomnianych haseł ale także na zdecydowane zmniejszenie kosztów związanych z obsługą takich zgłoszeń dotyczących zapomnianych haseł.

Użytkownik końcowy może samodzielnie i w sposób bezpieczny zresetować i odblokować zapomniane hasła, a uwierzytelnianie użytkownika odbywac się będzie m.in poprzez:

Wdrożenie FastPass to szybki projekt, którego korzyści biznesowe widoczne są w krótkim okresie.

FastPass to nie tylko samoobsługa haseł w systemach Windows. To także obsługa haseł w aplikacjach. FastPass współpracuje m.in. z systemem SAP oferując nie tylko bezpieczny reset hasła ale także jego synchronizację z systemem Windows/Active Directory.

Rozwiązanie dostępne jest z urządzeń mobilnych w tym Apple.

 

Więcej informacji na stronie: www.fastpasscorp.com