Rozwiązania:
Oferowane rozwiązania:Zaawansowana ochrona informacji- Websense Triton- Ochrona WWW- Ochrona poczty- Ochrona informacji- Pobierz WebsenseKlasyfikowanie informacji- Boldon JamesAnaliza logów- Splunk- WebSpyZarządzanie hasłami- FastPassCiągłość działania- Menedżer Planów KryzysowychBezpieczne przechowywanie i przesyłanie danych- UseCrypt- proCertumFormOchrona przed atakiem- CounterTack Sentinel- Damballa FailsafeBezpieczeństwo sieci- FireMonZarządzanie i bezpieczeństwo urządzeń mobilnych (MDM)- MobileIronBezpieczeństwo SAP
FireMon

FireMon jest liderem w dostarczaniu zaawansowanych rozwiązań zarządzania bezpieczeństwem sieci dla przedsiębiorstw, organizacji rządowych oraz dostawców zintegrowanych usług z zakresu bezpieczeństwa. Rozwiązania firmy Firemon pozwalają na zapewnienie lepszej widoczności w sieci i ściślejszą kontrolę nad infrastrukturą sieciową. Zintegrowane rozwiązanie w postaci pakietu oprogramowania FireMon - Security Manager, Policy Planner, Policy Optimizer i Risk Analyzer umożliwia klientom identyfikację zagrożeń w sieci, proaktywnie zapobiegać dostępowi do zasobów, które są szczególnie narażone na ataki, czyścić i analizować poprawność reguł na Firewall-ach, zautomatyzować proces weryfikacji zgodności z wewnętrznymi i zewnętrznymi regulacjami, wzmocnienie bezpieczeństwa w całej organizacji i zmniejszenie kosztów operacyjnych zarządzania bezpieczeństwem .

Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź http://www.firemon.com

 

FireMon Security Manager oferuje wgląd w czasie rzeczywistym w infrastrukturę bezpieczeństwa sieci, w tym kluczowych wskaźników złożoności urządzenia, zmiany polityki i związanego z nim ryzyka. Skalowalna architektura i intuicyjny interfejs użytkownika zapewniają specjalistom ds.  bezpieczeństwa w każdym przedsiębiorstwie dane potrzebne do szybkiego dostosowania parametrów urządzeń do zmieniających się wymagań biznesowych i do ochrony przed pojawiającymi się zagrożeniami .

Więcej informacji można znaleźć na stronie: http://www.firemon.com/products/security-manager/

 

FireMon Policy Planner jest rozwiązaniem, które automatyzuje i wspomaga proces zmian i daje administratorom systemów firewall  narzędzia, których potrzebują, aby rozwijać politykę bezpieczeństwa i ochronę w cyklu życia urządzenia. Ten moduł oparty o interfejs webowy zbiera wymagania użytkowników, rekomenduje zmiany w regułach urządzeń, zapewnia szczegółową ocenę ryzyka zgłoszonych zmian i obsługuje pełen audyt i weryfikację systemu. Policy Planner działa równolegle do istniejących narzędzi automatyzujących procesy biznesowe i umożliwia komunikację w całym procesie zmian.

Więcej informacji można znaleźć na stronie: http://www.firemon.com/products/policy-planner/

 

FireMon Policy Optimizer jest rozwiązaniem, które automatyzuje proces przeglądu zmian i zapewnia administratorom systemów firewall szczegółowe informacje nt. zmian jakie nastąpiły w  dostępie do sieci w czasie. Ten moduł oparty o interfejs webowy pozwala na połączenie działań zespołów ds. bezpieczeństwa z właścicielami polityki, waliduje uzasadnienie danej reguły i ocenia  ryzyko wnioskowanych zmian w celu realizacji ciągłej kontroli i audytu. Dzięki wykorzystaniu narzędzia FireMon Policy Optimize, zespół bezpieczeństwa sieci może automatycznie generować żądania przeglądu reguł i zatwierdzeniu przez zespoły, które o te reguły wnioskowały.

Więcej informacji można znaleźć na stronie: http://www.firemon.com/products/policy-optimizer/

 

Firemon Risk Analyzer pozwala na zmniejszenie ryzyka poprzez  proaktywną i pełną analizę infrastruktury sieciowej oraz symulację ataków na nią. Z wykorzystaniem narzędzia Firemon Risk Analyzer organizacje mogą szybko ocenić wpływ potencjalnego ataku, w którym wykorzystywanych jest wiele exploitów oraz zweryfikować stopień przygotowania obrony na ataki sieciowe.

Więcej informacji można znaleźć na stronie: http://www.firemon.com/products/risk-analyzer/