Rozwiązania:
Oferowane rozwiązania:Zaawansowana ochrona informacji- Websense Triton- Ochrona WWW- Ochrona poczty- Ochrona informacji- Pobierz WebsenseKlasyfikowanie informacji- Boldon JamesAnaliza logów- Splunk- WebSpyZarządzanie hasłami- FastPassCiągłość działania- Menedżer Planów KryzysowychBezpieczne przechowywanie i przesyłanie danych- UseCrypt- proCertumFormOchrona przed atakiem- CounterTack Sentinel- Damballa FailsafeBezpieczeństwo sieci- FireMonZarządzanie i bezpieczeństwo urządzeń mobilnych (MDM)- MobileIronBezpieczeństwo SAP
Splunk

Splunk® Enterprise to Platforma inteligencji operacyjnej.

 

 

Splunk to prosty, szybki i bezpieczny sposób na analizę online danych maszynowych: logi z systemów IT oraz infrastruktury fizycznej, wirtualnej i osadzonej w chmurze. Splun Enterprise kolekcjonuje i jest wstanie czytać wszystkie dane maszynowe. Zbieranie danych i ich indeksowanie trwa cały czas .  Rezultaty przeszukiwania danych pokazywane sa na bieżąco.

 

Splunk zapewnia szeroki zakres funkcjonalności w zakresie monitorowania, analizy, raportowania i powiadamiania. Funkcja "Drill down" pozwala na szczegółową analizę danych przedstawionych np. na wykresie.

Splunk Enterprise to platforma na której już dostępne są setki aplikacji.  Tworzy je Splunk, jego partnerzy i klienci Splunk. Dostarczają one rozwiązań ukierunkowanych na potrzeby konkretnych użytkowników.

Jedna z dostępnych aplikacji zapewnia bogatą funkcjonalność SIEM (Security Information and Event Management).

 

 

 Więcej informacji na stronie: www.splunk.com

 

 

Pobierz oprogramowanie Splunk bezpośrednio ze strony producenta. Kliknij na przycisku: